Renk YapıRenk Yapı
Renk Yapı

Hakkında

Renk Yapı, otomotiv sektörünün köklü ve güçlü firmalarından Renk Oto’nun inşaat sektöründeki yapılanması olarak 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Renk Oto 1982 yılında kurulmuş olup 30 yıllık ticari hayatında, hukuki ve etik ilkelere sadık kalarak, müşteri memnuniyetini en üstte tutma ilkesini benimseyerek İzmir ve bölge otomotiv piyasasının en önemli aktörlerinden biri olma başarısını yakalamıştır.

Renk Yapı, Renk Otomotiv’in sektöründeki lider, güçlü ve kurumsal yapısını yeni alanlarda da yatırıma ve istihdama kazandırma düşüncesi ile girdiği, inşaat sektöründe de aynı ilkeler ışığında çalışmalarına devam etmektedir.

Renk Yapı beklentilerin üzerinde güven ve hizmet anlayışıyla yola çıktığı inşaat sektöründe yüksek kalitede, modern mimari anlayışıyla yatırımlar gerçekleştirerek farklı yaşam konseptleri ortaya koymak yolunda projelerini hayata geçirmektedir.

Kalite Politikamız

Bizi biz yapan; kaliteye verdiğimiz önem ve değerdir...

 • Projelerimizde sunduğumuz teknik şartnamelerimiz doğrultusunda iş programına uygun olarak zamanında, eksiksiz teslim etmek.
 • Kalite yönetimi kapsamında müşterilerimize fiyat/performans açısından en iyi yaşama alanları oluşturmak.
 • Sadece kaliteli ürün değil aynı zamanda kaliteli yaşam tarzı sunabilecek tasarımlar geliştirmek.
 • Yapılardaki verimliliği uluslararası standartlarda tutarak güven inşaa etmek.
 • Son teknolojileri araştırarak çağımıza uygun teknik yetileri ve yaklaşımları benimsemek.
 • Müşterilerimizi devamlı bilinçlendirerek pürüzsüz satış süreci gerçekleştirmek.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe,  doğru projeler üreterek ev sahibi yaptığımız insanların mutlulukları ile birlikte Renk Yapı markamızı kalıcı hale getirmek ve sektörde fark yaratmak.  Son teknolojileri kullanarak; kalite anlayışına hizmet vermek adına, müşteri memnuniyeti odaklı olarak dünya standartlarında yaşam alanları oluşturmak ve gelecek kuşaklar için sosyal sorumlulukları yerine getirmek.

01

Vizyonumuz

Şehre değer katarak yaşam kalitesini arttıran projeler üretmek. Bölgemizde  güvenilirliği ispatlanmış bir marka yaratarak; müşterilerimizin yatırımlarının karşılığını en hızlı şekilde almalarını sağlamak. Dünya standartları düzeyinde olan kalite anlayışımızı; yurdumuzda ve dünyada fark yaratan projelerin imzası ile iletmek.

02
Son yorumlar
  Categories
  • Kategori yok
  Latest Posts